wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Sołtan Nieruchomości
Warszawa 00-621
ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4A lok. 3

tel. 22 828 00 55

biuro@soltan-n.pl

soltan-komercyjne.pl
soltan-n.pl

Zgłoś się do biura nieruchomości

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych. Administratorem danych jest Sołtan Nieruchomości z siedzibą w Warszawie przy ul. Szpitalnej 6 lok. 14/15. Dane podaję dobrowolnie, wiem o moim prawie dostępu do nich i ich poprawiania. Dane zbierane są w celu zawarcia umowy pośrednictwa z Sołtan Nieruchomości i/lub potencjalnej transakcji z zakresu obrotu nieruchomościami oraz mogą być w tym zakresie przekazywane potencjalnym Kontrahentom i innym podmiotom bezpośrednio zaangażowanym w proces transakcji.

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od Sołtan Nieruchomości za pomocą środków komunikacji elektronicznej, skierowanej do mnie informacji handlowej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz wyrażam zgodę na przesyłanie mi ofert/ogłoszeń nieruchomości i usług przez Sołtan Nieruchomości.

Wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy Państwa dane trafią od razu do kompetentnej osoby. Po przyjęciu zgłoszenia nasz agent skontaktuje się z Państwem.

biuro@soltan-n.pl
 

Zgłoś się do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony