wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Sołtan Nieruchomości
Warszawa 00-621
ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4A lok. 3

tel. 22 828 00 55

biuro@soltan-n.pl

soltan-komercyjne.pl
soltan-n.pl

Dane kontaktowe

Sołtan Nieruchomości

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4A m. 3
Warszawa 00-621

tel. 22 828-00-55,

biuro@soltan-n.pl

www.soltan-komercyjne.pl

www.soltan-n.pl

 

Do Państwa dyspozycji nasi Pośrednicy i Doradcy:

Piotr Sołtan
właściciel

Licencja zawodowa pośrednika nr 3154
tel. kom.: 605-870-111

soltan@soltan-n.pl

Adam Andruszkiewicz
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 605-870-127

andruszkiewicz@soltan-n.pl

Jarosław Chojecki
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 605-870-113

chojecki@soltan-n.pl

Mariusz Gręda
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 605-870-110

greda@soltan-n.pl

Beata Kaniecka
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 605-870-126

kaniecka@soltan-n.pl

Teresa Proszkiewicz
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 605-870-122

proszkiewicz@soltan-n.pl

Włodzimierz Stajszczak
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 605-870
-114

stajszczak@soltan-n.pl

Bożenna Zimińska
Licencja zawodowa pośrednika nr 9887
tel. kom.: 605 870 118

ziminska@soltan-n.pl

Marika Wdowiak
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 605-870-115

wdowiak@soltan-n.pl

Agnieszka Burnatowicz
Sekretariat
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 605-870-101

burnatowicz@soltan-n.pl

Andrzej Barszczewski
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 605-870-123

barszczewski@soltan-n.pl

Dariusz Ciepielewski
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 503-008-472

ciepielewski@soltan-n.pl

Anita Jaszczur
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 605-870-106

jaszczur@soltan-n.pl

Grażyna Michalska
Doradca ds. nieruchomości

tel. kom.: 605-870-124

michalska@soltan-n.pl

Agnieszka von Ruksza
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 605-870-125

ruksza@soltan-n.pl

Sławomir Staczkun
Doradca ds. nieruchomości
tel. kom.: 783-605-870

staczkun@soltan-n.pl

Jerzy Werczyński
Licencja zawodowa pośrednika nr 10681
tel. kom.: 783 605 873

werczynski@soltan-n.pl

To miejsce czeka na Ciebie
Doradca ds. nieruchomości
tel. Kom.: 783-605-___                   
biuro@soltan-n.pl

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony